Anadolu Efes Spor Kulübü’nün 2017-2018 sezonundan itibaren iç saha maçlarını oynayacağı spor salonu belli oldu.

Anadolu Efes Spor Kulübü’nün 2017-2018 sezonundan itibaren iç saha maçlarını oynayacağı spor salonu belli oldu. Anadolu Efes, Turkish Airlines Euroleague ve Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi karşılaşmalarını, yeni sezon itibarıyla Sinan Erdem Spor Salonu’nda oynayacak.

Kurulduğu günden bu yana Türkiye’de basketbolun sevilmesinde en büyük paya sahip olan Anadolu Efes Spor Kulübü’nün Abdi İpekçi Spor Salonu’ndan sonraki evi Sinan Erdem Spor Salonu oldu.

Kulübün yeni salonu belli olmamasına rağmen kombinelere büyük ilgi gösteren ve şimdiden bir önceki sezonun kombine sayısının üzerine çıkılmasını sağlayan taraftarlar, takımlarını Sinan Erdem Spor Salonu’nda destekleyecek.

 

Yeni sezon kombinelerinin satışı devam ediyor

Anadolu Efes’in 2017-2018 sezonu boyunca basketbolseverlere konforlu ve eğlenceli bir maç deneyimi sunacağı Sinan Erdem Spor Salonu’na yapılan geçişle birlikte yeni sezon kombinelerinin satışına www.tixbox.com.tr üzerinden devam ediliyor.

Anadolu Efes Fan Club üyeleri, Sinan Erdem Spor Salonu için yapacakları kombine alışverişlerinde de yüzde 20 indirimden yararlanma hakkına sahip olacak.

Basketbolseverler, iOS App Store ve Google Play Store üzerinden Anadolu Efes Spor Kulübü Mobil Uygulaması’nı indirerek saniyeler içerisinde Fan Club üyesi olabiliyor.

Sinan Erdem Spor Salonu için satışa sunulan kombinelerin fiyatları ise şu şekilde belirlendi:

 

Kategori             Kombine Fiyatı        %20 İndirimli            

 

P1                               4500 TL                       3600 TL

P2                               3750 TL                       3000 TL

S1                                2250 TL                       1800 TL

S2                                1400 TL                       1120 TL

T1                               975 TL                         780 TL

T2                               550 TL                         440 TL

T3                               300 TL                         240 TL

Sinan Erdem Spor Salonu’ndaki localardan kombine satın almak isteyen taraftarlar ise loca fiyatlarını TIXBOX müşteri hizmetlerinden öğrenebilecekler.

 

Daha önce satın alınan kombineler, Sinan Erdem Spor Salonu için de geçerli olacak

2017-2018 sezonu öncesinde ilk olarak Abdi İpekçi Spor Salonu için satışa sunulan kombineler, kombine alınan tribün kategorisine eşdeğer olarak Anadolu Efes’in Sinan Erdem Spor Salonu’ndaki maçları için de geçerli olacak.

Kombine sahibi taraftarlar, 22 – 23 – 24 Eylül günlerinde veya 3 Ekim’de Darüşşafaka Basket ile oynanacak hazırlık karşılaşmasında Sinan Erdem Spor Salonu’na gelerek yeni koltuklarının yerini görebilecek.

Ayrıca kombine sahibi taraftarlar, kendileri için atanan koltuklarının yerini aynı kategoride değiştirme, farklı bir tribün kategorisine geçme ve dilerlerse kombinelerini ücretsiz iptal etme hakkına da sahip olacaklar.

Kombinelerini iptal etmek isteyen taraftarlar ise bu işlemi TIXBOX müşteri hizmetlerini arayarak gerçekleştirebilecekler.

Sinan Erdem Spor Salonu’ndaki koltuğunu görmek, koltuğunun yerini değiştirmek ve kombine satın almak isteyen basketbolseverler, gerekli açıklamaları www.anadoluefessk.org üzerinden de takip edebilirler.

 

Sinan Erdem Spor Salonu Hakkında

2010 – 2011 ve 2011 – 2012 sezonlarında Anadolu Efes maçlarına ev sahipliği yapan Sinan Erdem Spor Salonu, bugüne kadar 2012 ve 2017 Euroleague Final Four organizasyonlarının yanı sıra 2010 FIBA Dünya Şampiyonası, 2011 WTA Tour Championships ve FINA 2012 Dünya Kısa Kulvar Yüzme Şampiyonası gibi dünyaca ünlü organizasyonlara da ev sahipliği yaptı.

15.600 kişilik koltuk kapasitesi ve 1.200 araç kapasiteli açık otoparkıyla Avrupa’nın en konforlu salonlarından biri olan Sinan Erdem Spor Salonu, 2017 Avrupa Basketbol Şampiyonası’nın son 16, çeyrek final, yarı final, üçüncülük ve final maçlarına da ev sahipliği yapıyor.

Feedback