IAAF’tan Rus atletlere şok!

Çin’de 5-6 Mayıs tarihleri arasında düzenlenecek olan Dünya Yürüyüş Kupası’nda bağımsız atlet statüsünde yarışmak üzere ülkeye giden 7 Rus atletten 5’i, IAAF tarafından yarışma takviminden çıkarıldı.

haberin tamamı

Ünlülerden Wings For Life World Run‘a destek

Sanat dünyasının ünlü isimleri, 6 Mayıs’ta İzmir’de düzenlenecek Wings For Life World Run’a sosyal medyadan destek verdi.

haberin tamamı

Adımlar otizmli çocukların eğitimi için…

12 Mayıs 2018, Cumartesi günü 8.si gerçekleşecek olan Bozcaada Yarı Maratonu ve 10K Koşusu ile binlerce profesyonel ve amatör sporsever Bozcaada’nın huzur veren doğasıyla iç içe koşacak.

haberin tamamı

İznik Ultra Maratonu başladı

Türkiye’nin en büyük maraton yarışı olan İznik Ultra Maratonu’nun en uzun parkuru 140 kilometrelik yarış, İznik Kaymakamı Bülent Bayraktar ve İznik Belediye Başkanı Osman Sargın’ın startı ile saat 00.00’da verildi.

haberin tamamı

IAAF’den sporculara yeni sistem

IAAF, dünya sıralaması, 2019 Dünya Atletizm Şampiyonası ve 2020 Tokyo Olimpiyatları için baraj geçme sisteminde değişikliklere gitti.

haberin tamamı

Vodafone 13. İstanbul Yarı Maratonu yarın!

Vodafone 13. İstanbul Yarı Maratonu, İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştiraki Spor İstanbul tarafından Vodafone’un isim sponsorluğunda yarın (8 Nisan Pazar) Tarihi Yarımada’da gerçekleştirilecek.

haberin tamamı

sportstv’nin Türksat frekans bilgisi güncellendi!

sportstv’nin Türksat 42° Doğu uydusundaki yayını 01 Mart 2018 tarihinden itibaren “Türksat 42° – 12685 – Dikey – 30000 – 2/3” frekansından devam etmektedir.

haberin tamamı

Vodafone 13. İstanbul Yarı Maratonu kayıtları uzatıldı

İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden Spor İstanbul tarafından 8 Nisan Pazar günü düzenlenecek olan Vodafone 13. İstanbul Yarı Maratonu kayıtlarının uzatıldığı duyuruldu.

haberin tamamı

Atletizm heyecanı sporun kanalında!

Türkiye’nin ev sahipliğinde Ataköy Atletizm Salonu’nda düzenlenecek dörtlü U18 atletizm turnuvası yarın 14.30’dan itibaren canlı yayınla sportstv ekranlarında olacak.

haberin tamamı

ABD’li atlet Coleman 20 yıllık rekoru kırdı

ABD’li atlet Coleman, Maurice Greene’in 1998’den bu yana elinde tuttuğu erkekler 60 metre dünya salon rekorunu kırdı.

haberin tamamı

Beş milli atlet Avrupa karmasına seçildi

Avrupa, Büyük Britanya ve ABD karmalarının mücadele edeceği Edinburg Uluslararası Kros Yarışmaları’na, Türkiye’den 5 atlet davet edildi.

haberin tamamı
Feedback