Atletizmde 2018 yılında 189 madalya

Milli atletler, Dünya, Avrupa ve Balkan Şampiyonaları ile Akdeniz Oyunları ve Gençlik Olimpiyatları’nda 189 kez kürsüde yer aldı.

haberin tamamı

4’üncü Uluslararası Mersin Maratonu tamamlandı!

Mersin Valiliği, Mersin Büyükşehir Belediyesi ve İMAR A.Ş. tarafından bu yıl 4’üncüsü gerçekleştirilen Uluslararası Mersin Maratonu ‘Engelleri Aşmak İçin Mersin’e Koş Mersin’de Koş’ sloganı ile koşuldu.

haberin tamamı

Ramil Guliyev’e ‘yılın atleti’ ödülü

Balkan Atletizm Federasyonları Birliğinin Atina’daki galasında “yılın erkek atleti” ödülü, milli sporcu Ramil Guliyev’e verildi.

haberin tamamı

IAAF, Rusya’nın cezasının devamına karar verdi

Rus atletler, sistematik doping nedeniyle 2016 Rio Olimpiyatları, 2017 Dünya Atletizm Şampiyonası ve 2018 Avrupa Atletizm Şampiyonası’ndan sonra 2019 Avrupa Salon Atletizm Şampiyonası’nda da ülkelerini temsil edemeyecek.

haberin tamamı

Yılın atletleri belli oldu

Uluslararası Atletizm Federasyonları Birliği tarafından verilen “Yılın Atleti” ödülünü erkeklerde Kipchoge, kadınlarda Ibarguen kazandı.

haberin tamamı

Vodafone 40. İstanbul Maratonu rekorlara sahne oldu

Dünyanın kıtalararası koşulan tek maratonu olma özelliğini taşıyan Vodafone 40. İstanbul Maratonu rekorlara evsahipliği yaptı.

haberin tamamı

Ramil Guliyev finalde!

Dünya ve Avrupa şampiyonu milli sporcu Ramil Guliyev, “yılın atleti” oylamasında üst üste ikinci kez finale kaldı. Avrupa Atletizm Birliğinin ödülleri, 26 Ekim Cuma günü sahiplerine verilecek.

haberin tamamı

Bolt’a teklifler gelmeye başladı!

Malta ekibi Valletta, profesyonel futbolcu olmak isteyen rekortmen atlet Usain Bolt’a iki yıllık sözleşme teklif etti.

haberin tamamı

Chicago’da zafer Farah ve Kosgei’nin

Bu yıl 41. kez düzenlenen Chicago Maratonu’nda zafere erkeklerde Somali asıllı Britanyalı atlet Mohammed Farah, kadınlarda ise Kenya’lı Brigid Kosgei uzandı.

haberin tamamı

Ramil Guliyev “Yılın Atleti” ödülüne aday!

Milli sporcu Ramil Guliyev, Avrupa Atletizm Birliğinin “yılın erkek atleti” ödülü için aday gösterildi.

haberin tamamı

Ramil Guliyev’den tek kelime tek cevap!

Milli atlet Guliyev, “tek kelime tek cevap” röportajıyla değerlendirmede bulundu. Guliyev röportajında, Azerbaycan’ı “Çocukluğum” Türkiye’yi “Evim” olarak tanımladı.

haberin tamamı
Feedback