Atatürk koşusunu Süleyman Bekmezci kazandı!

Atatürk’ün milli mücadelede Heyet-i Temsiliye reisi sıfatıyla Kayseri’ye gelişinin 97’nci yıldönümü nedeniyle düzenlenen Atatürk Koşusu’nu Erciyes Üniversitesi’nden Süleyman Bekmezci kazandı.

haberin tamamı

Chia’da üç şampiyonluk, altı madalya!

23. kez yapılan Avrupa Kros’ta Türkiye müthiş bir şampiyonayı daha geride bıraktı. Büyük kadınlar ve büyük erkeklerde 1-2 yapan takımımız, iki de takım podyumuyla Chia’dan altı madalya çıkardı.

haberin tamamı

Yılın Atleti: Usain Bolt!

Uluslararası Atletizm Federasyonları Birliği tarafından verilen “Yılın Atleti Ödülü”ne erkeklerde Jamaikalı Usain Bolt, kadınlarda ise Etiyopya’dan Almaz Ayana layık görüldü.

haberin tamamı

Londra 2017 baraj dereceleri belli oldu

Önümüzdeki yaz yapılacak Dünya Atletizm Şampiyonası ve Dünya Yıldızlar Atletizm Şampiyonası’nın baraj dereceleri açıklandı.

haberin tamamı

“Dopingi ihbar et”

Uluslararası Atletizm Federasyonları Birliği (IAAF), resmi internet sitesine “dopingi ihbar et” adlı bir bölüm ekledi.

haberin tamamı

Murat Kaya’dan 100 kilometre rekoru!

Başarılı maratoncu Murat Kaya, İspanya’daki 100 kilometre ultramaraton dünya şampiyonasında 30. sırayı alırken, bu dalda kendisine ait rekoru geliştirdi.

haberin tamamı

61. Ömer Besim Kır Koşusu yapıldı

İstanbul’da gerçekleşen 61. Ömer Besim Kır Koşusu’nda altı kategoride yarışmalar yapılırken, kırmızı eşofman Necmettin Bay’ın oldu.

haberin tamamı

Toçev, 38. Vodafone İstanbul Maratonu’nda

Okuma istekli çocukları eğitim hayatları boyunca destekleyen TOÇEV, Vodafone 38. İstanbul Maratonu’nda bu yıl ikinci kez yardımseverlik koşusuna katılacak.

haberin tamamı

İstanbul Maratonu’nda Türkiye şampiyonu belirlenecek

Türkiye’nin en büyük kitlesel spor etkinliği olan Vodafone İstanbul Maratonu’na iki hafta kaldı. 13 Kasım’daki yarış, bu yıl aynı zamanda maraton dalında Türkiye Şampiyonası niteliğinde…

haberin tamamı

Cumhuriyet Koşusu Başlıyor

Zeytinburnu Belediyesi ve Beştelsiz Spor Kulübü tarafından organize edilen Geleneksel “Zeytinburnu Cumhuriyet Koşusu” 30 Ekim Pazar günü saat 09.00’da start alıyor.

haberin tamamı

”Hedefimiz, 100 sporcuyla 2020 Olimpiyatları”

Tahkim kurulunun kararı ile Mehmet Zeki Öztürk’ün başkanlığa aday olamadığı Atletizm Federasyonu Olağan Genel Kuruluna mevcut başkan Fatih Çintimar tek aday olarak giriyor.

haberin tamamı
Feedback