NBA’de takasın son gününde Cleveland Cavaliers önemli hamleler yaptı. LeBron James ve arkadaşları son zamanlarda istedikleri sonuçları elde edemezken Cavs, çözümü 6 oyuncu yollayıp kadroya 4 yeni isim dahil etmekte buldu.

NBA’de takas sezonunun son gününde Cleveland Cavaliers önemli hamleler yaptı. LeBron James ve arkadaşları son zamanlarda istedikleri sonuçları elde edemezken Cavs, çözümü 6 oyuncu yollayıp kadroya 4 yeni isim dahil etmekte buldu.

Son zamanlardaki kötü performansı ve aldığı farklı mağlubiyetler ile dikkat çeken Cleveland Cavaliers, takasın son saatlerinde önemli hamleler yapıyor. Önce Isaiah Thomas’ı gönderip Jordan Clarkson ve Larry Nance JR’ı kadrosuna katan takım iki takas daha yaptı.

Bunların ilkinde üç takımın dahil olduğu takasta Utah Jazz’dan Rodney Hood ve Sacramento Kings’ten George Hill, Cavs’ın yolunu tutarken; Iman Shumpert Sacramento Kings’e, Derrick Rose ve Jae Crowder ise Utah Jazz’e gönderildi. Ayrıca, Joe Johnson da Sacramento’nun yolunu tuttu.

Wade yuvaya döndü

Öte yandan Cavaliers’ın 36 yaşındaki basketbolcusu Dwyane Wade, ikinci tur draft hakkı karşılığında eski takımı Miami Heat’e gönderildi.

Feedback