5 Milli karatecimiz Olimpiyatlar’da!

Dünya Karate Federasyonu, 32 sporcunun kota aldığı Tokyo 2020 Olimpiyat Oyunları puanlamasını açıkladı.

haberin tamamı

Tokyo 2020’ye 10 branşta 53 kota!

Türkiye, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) nedeniyle zamanında düzenlenip düzenlenmeyeceği merak edilen 2020 Tokyo Olimpiyatları’na şu ana kadar 10 branşta 53 sporcuyla katılma hakkı kazandı.

haberin tamamı

Tokyo 2020 meşalesi yakıldı!

2020 Tokyo Olimpiyatları’nın başlangıcını simgeleyen olimpiyat meşalesi, Yunanistan’ın tarihi Olympia kasabasında yakıldı. Tören, koronavirüs kaynaklı sağlık endişeleri yüzünden halkın katılımına kapatıldı.

haberin tamamı

TYF Spor Toto Yıldızlar Kupası’nda heyecan başladı

Çeşme Belediyesi’nin desteğiyle Arkas Çeşme Yelken Gençlik ve Spor Kulübü tesislerinde düzenlenen Türkiye Yelken Federasyonu Spor Toto Yıldızlar Kupası’nda heyecan başladı.

haberin tamamı

Bakan Kasapoğlu’ndan ‘koronavirüs’ açıklaması

Gençlik ve Spor Bakanı Kasapoğlu spor camiası olarak koronavirüs önlemlerini uluslararası federasyonlarla takip ettiklerini belirterek “Federasyonlarla, uluslararası camiayla temaslarımız sonucunda İptal edilen etkinlikleri yarın paylaşacağız” dedi.

haberin tamamı

İbrahim Çolak: İnşallah üç ay içinde iyileşeceğim

Sakatlığı nedeniyle sağ omzundan ameliyat edilen dünya şampiyonu milli cimnastikçi İbrahim Çolak, 2-3 aylık tedavi sürecinin ardından 2020 Tokyo Olimpiyatları’na hazırlanmak için zamanının olacağını söyledi.

haberin tamamı

Karatede madalya yağmuru!

Karate 1 Premier Lig’in bu sezonki üçüncü etabına ev sahipliği yapan Avusturya’nın Salzburg kentinde millilerimiz üç altın, bir gümüş ve dört bronz madalya kazandı.

haberin tamamı

Milli atıcı Ömer Akgün, Tokyo 2020’ye kota aldı

Milli atıcı Ömer Akgün, 10 metre havalı tabanca büyük erkekler kategorisinde 2020 Tokyo Olimpiyatları’na kota aldı.

haberin tamamı

Kayaklı Koşu’da 2 madalya!

Makedonya/Mavrovo’da 25-26 Şubat 2020 tarihinde yapılan Kayaklı Koşu Balkan kupası yarışmalarında sporcularımız bir gümüş,bir Bronz madalya kazandı.

haberin tamamı

Milli karateciler Salzburg’da tatamiye çıkıyor!

Tokyo 2020 Olimpiyat Oyunları yolunda üç kota müsabakası kalan Karate Milli Takımımız, bunlardan ilkine, 28 Şubat – 1 Mart tarihleri arasında Avusturya’da çıkacak.

haberin tamamı

Tour of Antalya’da 2. gün geride kaldı

Tour of Antalya’da ikinci gün de geride kaldı. 165.3 kilometrelik Kemer- Antalya etabını Bardiani CSF Fazione Takımı’ndan Giovanni Lonardi, 4 saat 16 dakika 58 saniye ile kazandı.

haberin tamamı
Feedback