En iyisi Türkler!

Karate 1 Premier Lig’de yedi etaplık 2018 sezonu sona erdi. Türk karateciler Serap Özçelik Arapoğlu, Eray Şamdan, Burak Uygur ve Uğur Aktaş, kazandıkları başarılarla sıkletlerinde dünyanın en iyisi oldu.

haberin tamamı

Hedef 352. madalya

Yüzmeye 54 yıl önce başlayan ve birçok kategoride derece elde eden 60 yaşındaki emekli sınıf öğretmeni Kamil Köseoğlu, kariyerindeki 352. madalyasını kazanmak için çalışıyor.

haberin tamamı

Türk okçuluğu için yarışacaklar!

Türk okçuluğunu tüm dünyaya tanıtmanın yanı sıra ata sporuna yeni sporcular kazandırmayı da hedefleyen Kemankeş Projesi, 16 ülkeden başarılı sporcuları İstanbul’da bir araya getiriyor.

haberin tamamı

Eskrim Milli Takımı’ndan Avrupa şampiyonluğu!

Avrupa 17 Yaş Altı Circuit Turnuvası’nda flöre takım müsabakalarında Türkiye birinciliği elde etti.

haberin tamamı

Ayhancan Güven’den tarihi başarı!

Milli otomobil sporcusu Ayhancan Güven, Fransa Paul Ricard Pisti’nde kazandığı çifte şampiyonlukla Türk otomobil sporları tarihindeki en önemli uluslararası başarılardan birisine imza attı.

haberin tamamı

Karate’de üç altın!

Karate 1 Premier Lig’in Tokyo’da yapılan yedinci ve son etabında Türk karateciler, çıktıkları final mücadelelerinde başarı sağlayarak Japonya’dan üç altın madalya kazandı.

haberin tamamı

“Turkuaz mayo” Prades’in!

54. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu’nu (TUR 2018) Euskadi Basque Country-Murias takımından İspanyol sporcu Eduard Prades Reverter kazandı.

haberin tamamı

Okçulukta final Kayseri’de!

Türkiye Okçuluk Federasyonunun organize ettiği 2018 Türkiye Kupası Final müsabakaları, Kayseri’de gerçekleştirilecek.

haberin tamamı

Dünya Ralli Şampiyonası’nın 11. ayağı Türkiye’de

Dünya Motor Sporları Konseyi’nin organize ettiği Dünya Ralli Şampiyonası’nın 2019 takviminde Türkiye de yer aldı.

haberin tamamı

Eray ve Burak Finalde!

Karate 1 Premier Lig’de sezonun yedinci ve son etabı, Japonya’nın Tokyo kentinde başladı. İlk gün sonunda kumite 60 kiloda Eray Şamdan ile 67 kiloda Burak Uygur finale yükseldi.

haberin tamamı

TUR 2018’de üçüncü etabın galibi Sam Bennett

54’üncü Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu’nun 137.2 kilometrelik Fethiye – Marmaris etabını Bora Hansgrohe Takımı’ndan Sam Bennett kazandı.

haberin tamamı
Feedback