Mete Gazoz ”efsane” olma yolunda

2018’de katıldığı şampiyonalarda 6 altın, 4 gümüş ve 2 bronz madalya alan Mete Gazoz, Dünya Okçuluk Federasyonunun 2018 yılının sporcusu oylamasında “yılın sporcusu” ve “yılın en iyi çıkış yapan sporcusu” ödüllerini kazandı.

haberin tamamı

2032 Olimpiyatları için aday şehir olarak Seul belirlendi

Güney Kore, Kuzey Kore ile birlikte yapacağı 2032 Olimpiyatları ev sahipliği adaylığı için başkent Seul’u seçti.

haberin tamamı

Triatlon ”okullu” oluyor

Türkiye Triatlon Federasyonu Başkanı Yalçınkaya, “Triatlon okulları projesi ile bu yaş grubu (6-13) için özel bir eğitim sistemi getireceğiz.” dedi.

haberin tamamı

Red Bull Crashed Ice Boston yarışı tamamlandı!

Her yıl dünyanın en iyi buz patencilerinin bir araya gelerek yarıştığı Red Bull Crashed Ice’ta üçüncü ayak olan Boston yarışını erkeklerde Cameron Naasz, kadınlarda da Amanda Trunzo kazandı.

haberin tamamı

Mete ve Yasemin Dünyada Yılın Sporcusu seçildi!

Dünya Okçuluk Federasyonu tarafından her sene düzenlenen ve internet oylaması ile belirlenen Okçulukta yılın sporcusu ödüllerinde Klasik Yay Erkeklerde Mete Gazoz , Klasik Yay Bayanlarda ise Yasemin Ecem Anagöz seçildi.

haberin tamamı

Karatede milliler Avrupa Şampiyonu

Danimarka’nın Aalborg kentinde düzenlenen 46. Ümit, Genç ve 21 Yaş Altı Avrupa Karate Şampiyonası’nda 6 altın, 4 gümüş ve 6 bronz madalya kazanan Milli takımız, takım halinde genel klasmanda Avrupa şampiyonluğuna ulaştı.

haberin tamamı

EYOF 2019 muhteşem törenle başladı

Bosna Hersek’in başkenti Saraybosna’daki Asim Ferhatovic Hase Olimpik Stadı’nda düzenlenen 2019 Avrupa Gençlik Olimpik Kış Festivali’nin (EYOF 2019) açılış töreni renkli görüntülere sahne oldu.

haberin tamamı

Dünya Snooker Şampiyonası Türkiye’de yapılacak!

IBSF tarafından ekim ayında organize edilecek Dünya Snooker Şampiyonası, Türkiye’nin ev sahipliğinde yapılacak.

haberin tamamı

Avrupa Karate Şampiyonası 4 finalle başladı!

Danimarka’nın Aalborg kentinde bugün başlayan 46. Ümit, Genç ve 21 Yaş Altı Avrupa Karate Şampiyonası’nda Menekşe Vardar, Enes Özdemir, Keyda Nur Çolak ile Arzu Firdevs Koç finale kalırken, Emre Vefa Göktaş bronz madalya kazandı.

haberin tamamı

Bosna Hersek EYOF’a hazır!

Saraybosna ile Doğu Saraybosna şehirlerinde 9-16 Şubat’ta düzenlenecek 2019 Avrupa Gençlik Olimpik Kış Festivali için tüm hazırlıklar tamamlandı.

haberin tamamı

Özge Bayrak bronz madalya kazandı

Milli badmintoncu Özge Bayrak, İran’da düzenlenen Fajr Uluslararası Challenge Turnuvası’nda tek kadınlarda bronz madalya elde etti.

haberin tamamı
Feedback