EYOF 2017’ye ‘dünya kupası’ övgüsü

TKF Başkanı Yarar (EYOF 2017’e ilişkin, “Türkiye’ye 34 ülkeyi getirip yarıştırmak büyük bir başarıdır. Katılımcı ülke yetkilileri, dünya kupası seviyesinde bir organizasyon yaptığımızı ifade ediyor.” dedi.

haberin tamamı

Türkiye EYOF’ta Avrupa’nın gönlünü fethetti

Erzurum’un ev sahipliğinde düzenlenen ve 34 ülkeden 675 sporcunun mücadele ettiği EYOF 2017’nin organizasyonu, katılımcıları memnun etti.

haberin tamamı

Koç Spor Fest Kış Oyunları Erciyes’te başladı

Koç Holding’in 2006 yılından bu yana yürüttüğü Türkiye’nin en geniş katılımlı spor organizasyonu olan ‘Koç Spor Fest Kış Oyunları’, Erciyes Kayak Merkezi’nde başladı.

haberin tamamı

Türkiye Curling kızlarda finale çıktı

Erzurum’da düzenlenen 2017 Avrupa Gençlik Olimpik Kış Festivali’nde (EYOF 2017) curling kızlarda Türkiye A takımı, Polonya’yı 7-6 yenerek finale yükseldi.

haberin tamamı

Koç Spor Fest Türkiye’ye Olimpiyat ruhunu taşıyor

Koç Holding’in, üniversiteli gençleri spor, müzik ve eğlence ile buluşturan gençlik festivali Koç Spor Fest, Kış Oyunları ile başlıyor.

haberin tamamı

Aydan Karakulak Türk spor tarihine geçti

Erzurum’un ev sahipliği yaptığı 2017 Avrupa Gençlik Olimpik Kış Festivali (EYOF) kapsamında snowboard kızlar büyük slalomda bronz madalya kazanarak Türk spor tarihine geçen Aydan Karakulak, sporcu bir aileden geldiğini söyledi.

haberin tamamı

Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu ertelendi

BU sezon ilk kez Dünya Turu takvimine eklenen Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu, Uluslararası Bisiklet Birliği (UCI) tarafından ertelendi.

haberin tamamı

EYOF 2017’de heyecan tüm hızıyla sürüyor

EYOF 2017’nin üçüncü gününde düzenlenen müsabakalar, sporcuların kıyasıya mücadelesine sahne oldu.

haberin tamamı

Türkiye, satrançta yükselişini sürdürüyor

Türkiye Satranç Federasyonu (TSF), uluslararası arenada büyük bir başarıya daha imza atarak “Dünya Büyükusta Listesi”ne adını 11’inci kez yazdırdı.

haberin tamamı

Yılın sporcuları Usain Bolt ve Simone Biles

Laureus Dünya Spor Ödülleri’nde yılın erkek sporcusu Jamaikalı atlet Usain Bolt, yılın kadın sporcusu ise ABD’li cimnastikçi Simone Biles seçildi.

haberin tamamı

Başkan Akay, açıklamalarda bulundu!

Türkiye Buz Hokeyi Federasyon Başkanı Bülent Akay, Avrupa Gençlik Olimpik Kış Festivali’nin ilk gününde Rusya’ya 42-0 yenilen Türk Milli Takımını savundu.

haberin tamamı
Feedback