Türkiye’nin ilk yasal elektronik şans oyunları platformu Bilyoner.com, sezonun en geniş kapsamlı anlaşmasını yaparak, Galatasaray Spor Kulübü’nün ana sponsorlarından biri oldu.

Türkiye’nin ilk yasal elektronik şans oyunları platformu Bilyoner.com, Galatasaray Spor Kulübü ile 3 yıllığına ana sponsorluk anlaşması imzaladı. Türkiye spor tarihinin en köklü kulüplerinden Galatasaray ile sezonun en geniş kapsamlı sponsorluk anlaşmasını imzalayan Bilyoner, sarı kırmızılıkulübün hem futbol hem de basketbol takımına sponsor oldu.

Türkiye’de spor ekonomisi açısından da büyük önem taşıyan anlaşmayı, Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz, Galatasaray SK İkinci Başkanı Abdürrahim Albayrak, Galatasaray SK Başkan Yardımcısı Kaan Kançal, Galatasaray SK Genel Sekreteri İlber Aydemir, Galatasaray SK Yönetim Kurulu Üyesi Dorukhan Acar, Bilyoner.com Yönetim Kurulu Başkanı Emin Hitay,Bilyoner.com Genel Müdürü Mehmet Sindel ve Bilyoner.com Genel Müdür Yardımcısı Burçin Baysak düzenlenen imza töreninde açıkladı.

3 yıl boyunca birlikte yürüyecek

15 yıllık geçmişiyle, yasal bahis sektörünün öncüsü olan Bilyoner, her branşta Türk sporunun gelişimine katkı sağlamak için spordan kazandığını spora aktarmaya devam ediyor. Ana sponsorluk anlaşmasına göre Bilyoner, 3 yıl (2+1) boyunca Galatasaray SK futbol ve basketbol takımlarının yanında yer alacak. Sponsorluk süresi boyunca Galatasaray Futbol Takımı’nın formasında, Galatasaray Erkek Basketbol Takımı’nın ise sırtında bulunacak.

‘Spora destek vermeye devam edeceğiz’

 Törende konuşan Bilyoner.com Yönetim Kurulu Başkanı Emin Hitay ise şunları söyledi: “Bugün imzaladığımız bu anlaşmayla, Türkiye’nin en köklü spor kulüplerinden biri olan Galatasaray’a ana sponsor olmaktan mutluluk duyuyoruz. 15 yıldır online şans oyunları sektörünün öncüsü olarak Türk sporunun gelişimine, geçmişte olduğu gibi bugün de katkı sağlamaya devam ediyoruz. Bu anlaşma ile hem Galatasaray Spor Kulübü, hem de ekonomimizin geleceğine olan güvenimizi vurgulamak istiyoruz. Türk sporu ve sporcularının elde edeceği başarılarla, dünyada yeni övünçler yaşayabilmemizi sağlayacak tüm desteği vermeye devam edeceğiz.”

Feedback