Formula 1’in yeni başkanı Chase Carey

Formula 1’in, Liberty Media’ya satış işleminin tamamlanmasının ardından yaklaşık 40 yıldır başkanlık görevini sürdüren Bernie Ecclestone’nun yerine Chase Carey atandı.

haberin tamamı

Formula 1’deki satışa onay!

Dünya Motor Sporları Konseyi, Formula 1 Dünya Şampiyonası ticari haklarının Liberty Media Şirketine satılmasını onayladı.

haberin tamamı

Sofuoğlu: “Emekliliği düşünüyorum”

Milli motosikletçi Kenan Sofuoğlu, “Emekliliği düşünüyorum ama devam etmemdeki en büyük sebep, yetiştirdiğim öğrenciler, daha dünya şampiyonasına çıkacak seviyede değiller.” dedi.

haberin tamamı

38. Dakar Rallisi start aldı

Paraguay, Bolivya ve Arjantin’in ortak düzenlediği 38. Dakar Rallisi başladı.

haberin tamamı

“Yaprak dökümü” yılı

Geçtiğimiz hafta Büyük Britanyalı bisikletçi Bradley Wiggins ile Sırp tenisçi Ana Ivanovic’in emekliye ayrıldığı 2016 yılında, dünyaca ünlü birçok sporcu daha kariyerini noktaladı.

haberin tamamı

Formula 1 Fransa’ya geri dönüyor

Fransa’da Formua 1 Grand Prix yarışları 2018’te başlayacak.

haberin tamamı

Supersport’ta 2017 takvimi açıklandı

Milli motosikletçi Kenan Sofuoğlu’nun da mücadele ettiği Dünya Supersport Şampiyonası, 26 Şubat 2017’de başlayıp 4 Kasım’da son bulacak.

haberin tamamı

Formula 1’de 2017 takvimi onaylandı

FIA, 2017 takviminden Almanya Grand Prix’sini çıkardı.

haberin tamamı

Formula 1’de şampiyon Rosberg!

2016 Formula 1 Dünya Şampiyonası’nın son yarışı Abu Dabi Grand Prix’sini 2. sırada bitiren Mercedes pilotu Rosberg, takım arkadaşı Hamilton’ın 5 puan önünde kariyerinin ilk şampiyonluğuna ulaştı.

haberin tamamı

Lewis Hamilton’dan sezonun 9. galibiyeti

Formula 1 Dünya Şampiyonası’nın 20. yarışı Brezilya Grand Prix’sini kazanan Mercedes’in Büyük Britanyalı pilotu Lewis Hamilton, sezonun 9., kariyerinin 52. zaferini elde etti.

haberin tamamı

Berkay Besler Belçika Max şampiyonu oldu

Bu sezon uluslararası arenada sürekli başarılı sonuçlar alan milli karting sporcusu Berkay Besler, başarılarına bir yenisini daha ekledi.

haberin tamamı
Feedback