Arjantin’de zafer Vinales’in

MotoGP’de Movistar Yamaha takımından Vinales, Katar’dan sonra sezonun ikinci yarışı Arjantin Grand Prix’sinde de kazandı.

haberin tamamı

Çin’de ilk sıra Hamilton’ın

Formula 1’de Mercedes’in Büyük Britanyalı sürücüsü Hamilton, sezonun ikinci yarışı Çin Grand Prix’sinin sıralama turlarında ilk sırayı elde etti.

haberin tamamı

Malezya Formula 1 takviminden çıkıyor

Formula 1’in etapları arasında yer alan Malezya Grand Prix’si, bu yıl son kez koşulmasının ardından takvimden çıkarılacak.

haberin tamamı

MotoGP’de sıradaki durak Arjantin

Dünyanın en büyük motor sporları organizasyonlarından MotoGP’de sezonun ikinci yarışı, Arjantin’in ev sahipliğinde düzenlenecek.

haberin tamamı

Avrupa Ralli Şampiyonası başladı

Otomobil sporlarında Avrupa Ralli Şampiyonası heyecanı, Portekiz’in Sao Miguel Adası’nda ilk ayak yarışlarıyla başladı.

haberin tamamı

Ferrari 2017’ye hızlı başladı

2017 Formula 1 sezonunun Avustralya’da düzenlenen ilk yarışını kazanan Alman pilot Vettel, Ferrari’ye, 2015 Singapur Grand Prix’sinden bu yana ilk birinciliğini yaşattı.

haberin tamamı

Katar’da zafer Vinales’in

MotoGP’de sezonun ilk yarışı Katar Grand Prix’sinde Movistar Yamaha takımından Vinales birinci oldu.

haberin tamamı

Sezonun ilk yarışında pole pozisyonu Hamilton’ın

Formula 1’de Mercedes’in Büyük Britanyalı sürücüsü Hamilton, sezonun ilk yarışı Avustralya Grand Prix’sinin sıralama turlarında ilk sırayı elde etti.

haberin tamamı

Yeni sezonda F1’de neler değişiyor?

2017 Formula 1 Dünya Şampiyonası, otomobillerin yaşadığı dönüşümün yanı sıra organizasyonun 40 yıldır patronluğunu üstlenen Ecclestone’ın söz hakkını kaybetmesiyle de önceki yıllardan ayrılacak.

haberin tamamı

Rossi sezona hazır

İtalyanların dünyaca ünlü motosiklet sürücüsü Valentino Rossi, yeni sezonu hafta sonunda Katar’da yapılacak yarışla başlayacak MotoGP’nin birçok unvanını elinde bulunduruyor.

haberin tamamı

Yaşlı kurt Raikkonen

Avustralya Grand Prix’si ile başlayacak Formula 1’de bu sezon mücadele edecek 20 pilotun en yaşlısı Kimi Raikkonen, en genci ise Lance Stroll oldu.

haberin tamamı
Feedback