Filenin Sultanları çeyrek finalde!

A Milli Bayan Voleybol Takımı, 2015 CEV DELA Avrupa Bayanlar Voleybol Şampiyonası’nda çeyrek finale yükseldi.

haberin tamamı

Filenin Sultanları 3’te 3 istiyor

Belçika ve Hollanda’nın ortaklaşa düzenlediği 2015 CEV DELA Bayanlar Avrupa Şampiyonası’nda 2’de 2 yapan Filenin Sultanları, bugün grupta son maçına çıkıyor.

haberin tamamı

Sultanlar 2’de 2’yi arıyor

Belçika ve Hollanda’nın ortaklaşa düzenlediği 2015 CEV DELA Kadınlar Avrupa Şampiyonası B Grubu ilk maçında Azerbaycan’ı 3-0 yenen Filenin Sultanları bugün 2. maçına çıkacak.

haberin tamamı

Sultanlar ilk antrenmanına çıktı

Filenin Sultanları, Belçika ve Hollanda’nın ortaklaşa düzenleyeceği 2015 CEV DELA Bayanlar Avrupa Şampiyonası için Antwerp’de ilk antrenmanını gerçekleştirdi.

haberin tamamı

Filenin Sultanları, Belçika’ya gitti

A Milli Bayan Voleybol Takımı, Belçika ve Hollanda’nın ortaklaşa düzenleyeceği 2015 CEV DELA Bayanlar Avrupa Şampiyonası için bugün Brüksel’e hareket etti.

haberin tamamı

Milliler, Dünya 6.sı oldu

Meksika’nın ev sahipliği yaptığı 2015 FIVB U21 Erkekler Dünya Şampiyonası’nı, Türkiye U21 Erkek Voleybol Takımı 6. olarak noktaladı.

haberin tamamı

Avrupa Şampiyonası geri sayımı sürüyor

Filenin Sultanları 2015 CEV Dela Bayanlar Avrupa Şampiyonası öncesi son hazırlık maçını bugün (20 Eylül) Belgrad’da Sırbistan ile oynayacak.

haberin tamamı

Filenin Sultanları, Sırbistan’da iki maç yapacak

Filenin Sultanları, 26 Eylül – 4 Ekim tarihleri arasında Belçika ve Hollanda’nın ortaklaşa düzenleyeceği 2015 CEV DELA Kadınlar Avrupa Şampiyonası hazırlıkları için Sırbistan’a gitti.

haberin tamamı

Milliler, grubu lider tamamladı

Porto Riko’nun ev sahipliğinde düzenlenen 2015 FIVB U20 Bayanlar Dünya Şampiyonası’nda milliler, grubu lider olarak tamamladı.

haberin tamamı

Filenin Sultanları, Orkid ile başarıya koşuyor!

Filenin Sultanları’na sponsor desteği devam ediyor. Orkid, Türkiye Voleybol Federasyonu ile imzalanan anlaşmayla üç yıl daha Sultanlara sponsor oldu.

haberin tamamı

Spor Toto Şampiyonlar Kupası takvimi belli oldu

2014-2015 sezonu (Bayan-Erkek) 1. Voleybol Ligi şampiyonu ile Türkiye Kupası şampiyonunun karşı karşıya geleceği TVF tarafından düzenlenen 2015 Spor Toto Şampiyonlar Kupası finallerinin oynanacağı tarihler ve yerler belli oldu.

haberin tamamı
Feedback