A Bayan Milli Takımımız Türkiye’ye dönüyor

1. Avrupa Oyunları’nda altın madalya kazanma başarısı gösteren Milliler, bu akşam yurda dönüyor.

haberin tamamı

Avrupa Oyunları’nda şampiyon Filenin Sultanları!

Azerbaycan’ın başkenti Bakü’nün ev sahipliğinde düzenlenen 2015 Avrupa Oyunları’nda bayanlar voleybol mücadelesi bugün (27 Haziran) A Bayan Milli Takımımız ile Polonya arasında oynanan final maçı ile sona erdi.

haberin tamamı

Sultanlar şampiyonluğa yürüyor!

Bakü’de devam eden 1. Avrupa Oyunları’nda Kadınlar Voleybol yarı final karşılaşmasında Türk Milli Takımı, ev sahibi Azerbaycan’ı 3-2 yenerek adını finale yazdırdı.

haberin tamamı

“Uzun zamandır birlikte oynuyor gibiyiz”

Bakü’de devam eden 1. Avrupa Oyunları’nda yarı finale yükselme başarısını gösterip madalyaya bir adım daha yaklaşan A Milli Kadın Voleybol Takımı’nda Büşra Cansu, genç bir takım olmalarına rağmen iyi uyum sağladıklarını söyledi.

haberin tamamı

A Erkek Milli takımı çeyrek finalde veda etti

Azerbaycan’ın başkenti Bakü’nün ev sahipliğinde düzenlenen 2015 Avrupa Oyunları’nda erkekler voleybol mücadelesi bugün (24 Haziran) oynanan çeyrek final karşılaşmaları ile devam etti.

haberin tamamı

“Türkiye’de en başarılı spor dalı voleybol”

Kadın Voleybol Milli Takımımız Bakü’de düzenlenen Avrupa Oyunları’nda Rusya’yı yenerek yarı finale çıktı ve Hollanda’yı mağlup eden Azerbaycan ile eşleşti.

haberin tamamı

Fenerbahçe Voleybol Takımı’nda Basic dönemi

Fenerbahçe Erkek Voleybol Takımı’nın yeni antrenörü Fransız Veljko Basic oldu.

haberin tamamı

A Milliler yarı finalde!

Azerbaycan’ın başkenti Bakü’nün ev sahipliğinde düzenlenen 2015 Avrupa Oyunları’nda bayanlar voleybol mücadelesi bugün (23 Haziran) oynanan çeyrek final karşılaşmaları ile devam etti.

haberin tamamı

Milliler, liderlik şansını yitirdi

Bakü’de devam eden 1. Avrupa Oyunları’nda mücadele eden A Milli Erkek Voleybol Takımı, Fransa’ya 3 – 0 yenildi. Milliler bu skor ile grup liderliği şansını kaçırdı.

haberin tamamı

Eczacıbaşı’da Gümüş dönemi bitti

Eczacıbaşı Spor Kulübü, 2004-2005 sezonundan bu yana sporcusu olan ve 10 yıldır takımın kaptanlığını yapan başarılı smaçör Esra Gümüş Kırıcı ile karşılıklı anlaşarak yollarını ayırdı. Gümüş’ün yeni takımı ise Nilüfer Belediyespor…

haberin tamamı

Milliler, ilk mağlubiyetini aldı

Azerbaycan’ın başkenti Bakü’nün ev sahipliğinde düzenlenen 2015 Avrupa Oyunları’nda erkekler voleybol mücadelesi bugün oynanan karşılaşmalar ile devam etti.

haberin tamamı
Feedback